Балкони Навіси Ворота під ключ
ПН-СБ: 9:00 - 19:00

Як вибрати підрядника, як заощадити на матеріалах, з чого формується ціна та які важливі параметри треба знати

(04.01.2021)

На що звертати увагу під час замовлення будівельних робіт

 

В ремонтах найчастіше через нестачу досвіду трапляються перепони до втілення ідеального замовлення: балкону, воріт чи будь-якої іншої будівельної конструкції. 

При виборі підрядника є моменти, на які варто звернути увагу, щоб зрозуміти, а чи справді вам роблять якісну роботу і чи довго прослужить конструкція. 

  • Перший і основний фактор, який впливає на якість — відповідальний підрядник. У замовника є вибір: наймати приватного майстра або декількох чи зробити замовлення в будівельній компанії. Насамперед, при ремонтних роботах повинен бути один відповідальний, тобто один підрядник. Виконання робіт однією бригадою гарантує якість і відповідальність за свою роботу на всіх етапах. Інакше, обираючи декілька різних майстрів, ви можете стикатися з рядом недоліків, які повпливають на якість і надійність роботи.

Строки виконання роботи у випадку з різними підрядниками для одного об’єкту зростає до 2-3 тижнів, до цього додаються ваші витрати на логістику, витрати на доставку, сам ремонт стає дорожче, а якість гіршає. 

Натомість, коли на об’єкті працює одна бригада і робить один за одним етапи роботи — за декілька днів ви отримуєте ремонт або новий об’єкт.

Вибір підрядника: приватний майстер чи компанія?

  • Наступний важливий момент, про який варто сказати, це різниця в підході у формуванні ціни, якщо ви робите замовлення у приватного майстра, або використовуєте комплексний підхід, звернувшись до однієї компанії. 

Отже, на ціну впливає логістика та вартість матеріалів для вашого замовлення.

Якщо брати роздрібну ціну магазинів і навіть ринків, то вона буде дорожча, аніж замовлення напряму у виробника. Приватний майстер закуповує матеріали в будівельному магазині, до вартості додається ціна роботи самого майстра і завжди закладається в ціну доставка матеріалі. В свою чергу, фірма, яка виділяється на ринку і дорожить своєю репутацією, не накладає додану вартість на матеріали, тож ваше замовлення буде дешевше.

Якщо розібрати логістичну складову, що задіяна в формуванні ціни, то приватний майстер може робити замовлення з декількох торгових точок, що вже тягне за собою зростання кінцевої ціни. В кошторис входить робота вантажників, і якщо майстер не має власного транспорту для доставки, то фінальна ціна зростає ще більше.

Від рішення балансувати якість і ціну можуть постраждати обидві складові. 

Ось чому: дешевий матеріал, ймовірно, через півтора року погіршає у якості або втратить свої властивості. Будівельна компанія відповідально підбирає матеріали, враховуючи їхню якість і прейскурант цін на матеріали по ринку і обирає найкраще.

Наша компанія «Атмосфера Строй» тривалий час працює з найбільшими базами Харкова, які плануються розширюватися. Це дозволяє підібрати лише якісні матеріали виходячи з бюджету клієнта та його побажань, а ще мати можливість вибору серед широкого асортименту сучасних і модних матеріалів, різних кольорів і варіантів. Отже звертатися в одну фірму вигідніше, ніж закуповувати матеріали в будівельному магазині. Адже компанія має забезпечувати замовлення не лише закупівлею матеріалів, але ще й мати постачальника, якого обрано найкращим за надійністю, якістю і досвідом спільної роботи.

 

Вибір якісних матеріалів, виходячи з бюджету замовника

Розглядаючи безпосередньо оплату роботи майстра, іноді в порівнянні між ціною на приватного майстра і ціною на роботу будівельної компанії, перша буде менша. Це можуть бути 10% різниці, але ці відсотки не забезпечують гарантії та якості виконання робіт. 

Навіть матеріал невисокої якості може протриматися рік-два, але існує високий ризик розвитку проблем. Тому ми радимо звернути увагу на гарантійний строк, який дає фірма. Адекватна гарантія — та, яку компанія не боїться давати, це строк до 5 років від заводу-виробника на фурнітуру і до 10 років на конструкціїворота, балкони, навіси

  • Чи може рости вартість протягом ремонту? Як показує практика на ринку, дуже часто вона зростає в процесі ремонту. Перед початком ремонту замовник зазвичай шукає найбільш вигідну пропозицію, в тому числі, за ціною. Але варто звернути увагу на ризики, які може нести такий вибір — ймовірна безвихідна ситуація, коли на самому початку не враховуються всі деталі і всі етапи робіт, тож фактична ціна балкону, навісу чи воріт в кінці відрізняється від запропонованої.

Правильний підхід — коли у вас у процесі вартість не зростає, а кошторис пораховано на початку ремонту. І він включає всі матеріали і всі роботи, тож ви можете чітко планувати ваш бюджет. 

Після підписання договору сума не змінюється!

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram
@atmosfera_stroy_kharkiv