Балкони Навіси Ворота під ключ
ПН-СБ: 9:00 - 19:00

Вибір будівельної компанії

(04.01.2021)

Як виглядає ідеальний процес роботи? 

 

Перше, за вашим запитом фірма консультує вас і прораховує попередню вартість, яка буде в результаті збігатися з фактичним рахунком. Далі слідує виїзд майстрів на замір на об’єкті, включно з професійними рекомендаціями щодо рішень і матеріалів.

І якщо ви хочете конкретного результату, то на цьому етапі можна обговорити, як його досягти. В процесі вибору матеріалів, ви можете порівняти їх вартості і подивитися зразки. Після цього, врахувати необхідні вартості і отримати складений кошторис. Далі з фірмою заключається договір і вноситься передоплата, щоб кваліфікована бригада могла розпочати свою роботу на об’єкті.

Оскільки команда планувала свої роботи, то така бригада чудово знає задачу і вам як замовнику немає необхідності бути на місці. Маючи монтажні листи, задачу і етапи роботи процес відбувається так, як це необхідно.

Після завершення робіт клієнт перевіряє готовність, підписує акт виконаних робіт і вносить залишок. Далі ви отримуєте гарантію і якщо щось трапляється в прописаний період — гарантійне обслуговування об’єкту

 

Гарантійне обслуговування

 

Отже, переваги роботи з компанією включають:

 

  1. Надійність роботи: фірма, що тривалий час працює на ринку, має свою репутації і тримає її на рівні не лише в роботі з замовниками, а й в співпраці. 
  2. Вигідну ціну на матеріали без втрати якості: будівельна компанія співпрацює з оптовими базами матеріалів і в порівнянні з роздрібною ціною в магазинах і ринках має нижчу ціну на матеріали до 30%.
  3. Вигідну логістику: доставка і розвантаження проводиться машиною компанії безкоштовно і в зручний час для клієнта. Крім зручності, робота з компанією також загально заощаджує час, адже не потрібно чекати на доставку замовлення в різні дні для різних етапів роботи.
  4. Чіткість розрахунку: процес роботи запускається ще до внесення передоплати, це планування всіх етапів і консультування, післяплата вноситься після здачі об’єкту замовнику.
  5. Гарантію: клієнт отримує якісний об’єкт з гарантійним строком від 5 років.

 

 

 

 
Instagram
@atmosfera_stroy_kharkiv