Балкони Навіси Ворота під ключ
ПН-СБ: 9:00 - 19:00

Відгуки про компанію

Гульнара Шахова Гульнара Шахова
Список робіт
БАЛКОН ПІД КЛЮЧ З "ФРАНЦУЗЬКИМ СКЛЯННЯМ", ВНУТРІШНІМ ОЗДОБЛЕННЯМ ВАГОНКОМ + УТЕПЛЕННЯ
Велике спасибі компанії "Атмосфера Строй", Володимиру та його команді, за перетворення нашого балкону. Замовили роботу "під ключ" із встановлення та оснащення французького балкона. Всі роботи виконані якісно, швидко, з урахуванням усіх побажань. Тепер наш балкон найкрасивіший у будинку))) Рекомендую всім, хто хоче отримати якість за дуже приємні гроші звертатися до "Атмосфери Строй". ------------------------------------------------------------------- https://www.instagram.com/kvitochkashakhova/
Наталья Дашко Наталья Дашко
Список робіт
КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ БАЛКОНУ З УТЕПЛЕННЯМ І ОЗДОБЛЕННЯМ ВАГОНКОМ + СКЛЯННЯ
Користувалися послугами, дуже задоволені. Все швидко, якісно. А головне допоможуть підберуть все і за бюджетом, і за якістю. Рекомендую! Дуже задоволена їхньою роботою. Володимир навіть зміг підібрати нам бюджетний варіант вікна до школи. Все супер! Буду завжди до вас звертатися і рекомендуватиму вас)----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мастер маникюра https://www.instagram.com/natal15051991/?igshid=YWJhMjlhZTc%3D
Андрей Маевский Андрей Маевский
Список робіт
ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ З МОНТАЖУ КАРКАСУ БАЛКОНУ. ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА БАЛКОНУ ПРОФЛІСТОМ. МОНТАЖ БАЛКОННОЇ РАМИ
Попросили хлопців доробити балкон за нашими безрукими робітниками, які його мурижили 4 місяці!! Маленький балкон .... За підсумками хлопці від Володимира приїхали і зробили все за день. Роботою дуже задоволений. За цінником вписалися до бюджету. Одним словом – красені! Всім раджу!
Инна Ищенко Инна Ищенко
Список робіт
МОНТАЖ ФРАНЦУЗЬКОГО БАЛКОНУ З ВНУТРІШНІМ ОЗДОБЛЕННЯМ
Молодці, хлопці, працюють на совість. Ціни найнижчі у місті. Приїхали в день дзвінка, поміряли, встановили француз через 5 днів. Внутрішнє оздоблення балкону виконали за 1,5 дні! За підсумком результат перевершив усі мої очікування! У подарунок отримала москітну сітку! РЕКОМЕНДУЮ всім цю компанію "АТМОСФЕРА СТРОЙ"! Процвітання Вам та добрих клієнтів!
Ольга Латышева Ольга Латышева
Список робіт
ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ БАЛКОНУ ВАГОНКОЮ + УТЕПЛЕННЯ
Дякуємо за відмінну роботу компанії "Атмосфера Строй", особливо Володимиру. Навіть сама не очікувала як вийшло швидко, якісно і не дуже дорого обшити балкон. Зателефонувала до Володимира ввечері, приїхав через 15 хвилин. Хотіла обшити балкон пластиком, але він порадив зробити вагонкою, і я дуже задоволена, що послухала його. Швидко зробив виміри, уклали договір. І через 2 дні кипіла робота на найвищому рівні. Раджу звертатися до цієї компанії. Бажаю Вам процвітання та багато хороших клієнтів. Велике спасибі.
Vetal Klepets Vetal Klepets
Список робіт
БУДІВНИЦТВО БАЛКОНУ З НУЛЯ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРХІ З УТЕПЛЕННЯМ ФАСАДУ І МОНТАЖОМ ЗАХИСНИХ ГРАТ
Хлопці закінчили балкон на два вікна буквально за 4 дні. Чітко, оперативно, акуратно. Дуже багато речей пояснили буквально на пальцях. Роботою дуже задоволені! Безперечно порекомендую!-------------------------------------------------------------------------------------- Власник меблевої компанії https://www.instagram.com/vitaliy_klepets/
Иван Купин Иван Купин
Список робіт
НАВІС З МОНОЛІТНОГО ПОЛІКАРБОНАТУ З КОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ
https://www.instagram.com/vanyakupin/
Виктор Барнашевский Виктор Барнашевский
Список робіт
СКЛЯННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ З ПРОФІЛУ SALAMANDER ПІД ХАРКІВОМ
Дуже добре працюють швидко якісно і недорого дякую за роботу. Дуже задоволений рекомендую звернутись до "Атмосфери Строй".
Наргиза Наргиза
Список робіт
МОНТАЖ ФРАНЦУЗЬКОГО БАЛКОНУ НИЖНЯ ЧАСТИНА ЯКОГО ВИКОНАНА З СКЛОПАКЕТІВ САТИН-БРОНЗА
Дякую величезне, ми в захваті від якості, роботу виконали чисто, акуратно, допомогли зробити хороший вибір! Одразу видно професіоналів своєї справи! Співпрацюватимемо лише з цією компанією.---------------------------------------------------------------- Власник магазину італійських шкіряних сумок https://www.instagram.com/pink.hillier/?igshid=YWJhMjlhZTc%3D
Елена К Елена К
Список робіт
БУДІВНИЦТВО БАЛКОНУ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРХІ ПІД КЛЮЧ
Виконували в "Атмосфері Буд" будівництво та внутрішнє оздоблення балкона. Впізнавали в багатьох фірмах ціну. Співвідношення ціни та якості матеріалів влаштувало саме тут. І ми не помилилися у виборі ... підписали договір що насправді не маловажно! Дякуємо за роботу Володимиру! Допоміг у виборі матеріалів, порадив, як краще зробити в нашому випадку. З ним приємно та комфортно було спілкуватися з усіх питань та нюансів. Жодного форс мажору - ціна згідно з договором, хоча зробили навіть більше...Швидко, якісно та професійно! Врахували всі наші побажання .... Рекомендуємо !!!! Радіємо нашому новому балкону і вам радимо замовити балкон саме в "Атмосфера Строй"!
Татьяна Силичева Татьяна Силичева
Список робіт
РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНУ З ЗОВНІШНЬОЇ ОБШИВКОЮ ТА СКЛЯННЯМ
Хочу поділитися враженнями про роботу кампанії "Атмосфера-Строй". Замовила балкон і отримала купу позитивних емоцій про роботу. Перше-це ціна, яка приємно здивувала, крім цього, вона не зросла в процесі роботи, не додалася купа "якихсь дрібних неврахованих деталей". Друге, робота була проведена супер швидко, оперативно, навіть швидше ніж я очікувала)) Хлопці зробили все супер якісно, з урахуванням усіх побажань, сміття було винесене, і наприкінці другого робочого дня можна було радіти супер балкону!! Хотілося б додати, що завжди в будь-який час можна зателефонувати, отримати консультацію, і навіть змінити будь-що, якщо так хочеться. Тепер справа за малим-внутрішні роботи, і їх теж я довірю тільки "Атмосфера-Строй".
Марина Марина
Список робіт
РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНУ, ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ПРОФЛІСТОМ, СКЛЯННЯ ПРОФІЛЬ WDS 5S
Замовляли балкон під ключ із розширенням. Ціни втішили, всі етапи пройшли без нарікань. Дякуємо Володимиру за якісну роботу, консультацію та приємне спілкування. Балконом не натішимося! Ви професіонали у своїй справі. Бажаю Вашій компанії більше клієнтів та процвітання. З повагою, Марина!
Instagram
@atmosfera_stroy_kharkiv