Балкони Навіси Ворота під ключ
ПН-СБ: 9:00 - 19:00

Чим обшити балкон всередині. Матеріали для внутрішнього оздоблення балкона

(22.04.2024)

Які сучасні матеріали використовуються для оздоблення балкона і лоджії

 

Кожен з балконів умовно можна поділити на два різновиди - відкритий і закритий. У першому випадку доступ повітря, води і різниця температури нічим не регулюється. У другому - засклений балкон перетворюється на контрольоване за основними параметрами, приміщення. Тут можна відпочивати, розміщувати речі, сушити після прання одяг - використовувати цей корисний простір так, як необхідно власнику квартири. Але після скління одразу виникає інше питання: чим обробити балкон усередині? Як виконати обшивку стін на балконі, щоб це було практично, красиво і одночасно оптимально за вартістю.

Обшити балкон ламінатом під бетон

Розглянемо детальніше, якими матеріалами користуються майстри для облаштування інтер'єру заскленого або відкритого балкона. І чим оздоблюють балкон усередині, намагаючись збалансувати потреби замовника і реальні фінансові можливості.

 

Найпоширеніші матеріали для оздоблення балкона


Серед найпоширеніших видів матеріалів для оздоблення стіни на балконі - ламінат, ОСБ-плити, ЗД-панелі, МДФ. Серед перерахованих різновидів, дерев'яна вагонка - мабуть, найбільш простий і відомий вид оздоблення.

Дерев'яна вагонка


Вагонка - це тонко нарізані довгі дерев'яні плоскі рейки.

Обшити балкон деревом фото

Вони можуть додатково оброблятися різними зміцнювальними рідинами і покриттями, щоб обшитий балкон вагонкою отримав і вологовідбивні властивості. Обшивка балкона вагонкою - це завжди поєднання екологічності, простоти монтажу і практичності. Тепла і приємна на дотик вагонка, створює особливий колорит інтер'єру. До того ж обшити балкон вагонкою завжди вигідно. Цей довговічний і привабливий матеріал - один із фаворитів серед інших способів обшивки внутрішньої частини балконних просторів.

Обшити балкон вагонкою

 

Пластикові панелі


Обшивку лоджії пластиком роблять за допомогою звичайних і ламінованих пластикових панелей. Пластик для балкона поставляють у великій різноманітності колірної гами:

Обшивка балкона пластиком ціна

  • легкі та міцні;
  • можуть встановлюватися як у відкритих, так і закритих версіях балконів;
  • пластик на балконі не боїться потрапляння на поверхню вологи.

Можуть застосовуватися як для обшивки стін, так і стельової частини.

Обшивка пластиком

 

Ламінат


Хороший спосіб зробити інтер'єр стильним, стійким до вологи - використовувати ламінат для обшивки балкона.

Обшити балкон ламінатом дерево

Встановлення ламінату, що складається з пресованої тирси і сполучної суміші - це гарантія тривалої експлуатації. Якщо балкон обшити ламінатом, тривалий час не будуть потрібні ремонти і заміни окремих фрагментів або всього масиву новими елементами. Використання балкона обшитого ламінатом - це ще й якісний захист поверхні від механічних навантажень.

Внутрішня обшивка балкона ламінатом

 

ОСБ плити


Цей варіант оздоблення стін на балконі також по-своєму гарний - міцні і не важкі плити забезпечують якісний захист і створюють приємне інтер'єрне рішення. Вибір ОСБ для внутрішнього оздоблення балкона - це не тільки стильне рішення, а й практичне вкладення в довгострокову якість і комфорт. Міцність, легкість, екологічність, звукоізоляція і теплозахист роблять цей матеріал затребуваним серед тих, хто цінує сучасні технології та унікальні характеристики. Використовуючи ОСБ, ви створюєте не тільки функціональний, але й стильний простір, який прослужить вам довгі роки.

Балкон обшитий осб

 

3Д панелі


Крім гарної ізоляції, створення затишної атмосфери, це рішення чудово підходить усім, хто хоче створити вражаючий об'ємний дизайн. 3Д-панелі:

Декоративні панелі для обшивки балкону

 

  • візуально збільшать площу кімнати;
  • допоможуть перетворити навіть скромний за розмірами балкон на елемент трендового оздоблення всієї квартири або приватного будинку.


МДФ панелі


Обшити балкон всередині можна одним із найміцніших композитних матеріалів. МДФ або Мedium density fibreboard - деревоволокниста плита, яку виготовляють з дуже дрібних частинок деревини, спресованих із синтетичними смолами і наповнювачами. Важлива перевага - антикрихкість як поверхні, так і внутрішньої структури, що дає змогу міцно тримати плити навіть простим кріпленням.

МДФ оздоблення балкону

 

Порівняльні характеристики використовуваних матеріалів - переваги та недоліки


За міцністю лідерами серед матеріалів, що використовуються для оздоблення стін на балконі, є ламінат і МДФ панелі. Менш стійкі пластикові панелі, проте їхня перевага - оптимальна вартість і безліч забарвлень, легкість обробки.

мдф або пвх на балкон

Зібрати на балконі оздоблення з пластикових панелей можна навіть без механічного інструменту, якщо є дерев'яний каркас. Крім того, вода практично не змінює властивості і форму таких панелей. Якщо обшивати балкон вагонкою, можна надовго забути про ремонти. Хіба що потрібно ретельніше, ніж з іншими матеріалами - синтетичними - стежити за поверхнею обшивки.

Вагонка сучасний дизайн балкону

За вартістю дорожче за інші варіанти більш презентабельні матеріали, які не потребують додаткової обробки після встановлення, наприклад, 3Д-панелі або високоміцний і дизайнерськи привабливий інтер'єр з МДФ-плит. Обшивка балкона пластиком або дерев'яними панелями - найдоступніший вид робіт. Обшивка балкона ламінатом - це середній за вартістю варіант, хоча все залежить від обраного матеріалу.

Балкон обшитий ламінатом

Обшити балкон вагонкою - це створити практично ідеальне екосередовище в цьому куточку квартири. На першому місці серед найдоступніших екологічних матеріалів стоїть саме дерев'яна вагонка. Обшивка балкона деревом - найпростіший і найдоступніший, нехай і менш витончений, і видовищний, варіант.

Випускається багато моделей і різновидів якісних і прийнятних за екологічними показниками сучасних матеріалів для обшивки балкона. Ці композити і різні клеєні, пресовані матеріали - ОСБ плити або МДФ панелі. Оптимальний за екологічністю і вартістю варіант - обшити балкон ламінатом.

Вимагають ще більшої уваги до рівня екологічності синтетичні пластикові панелі або барвисті 3Д панелі.

Ламінат 3д панелі та мдф на балконі

Висновки


Кожен із різновидів матеріалів для внутрішнього оздоблення має свої переваги, які й слід використовувати в конкретній локації. Це характеристики міцності та стійкості, дизайнерської привабливості, зручності застосування. Фахівці нашої компанії "Атмосфера Строй" використовують для внутрішньої обшивки балкона найбільш затребувані й актуальні матеріали - дерев'яну вагонку, панелі із пластику - звичайні та з ламінуванням. Також активно використовується:

  • МДФ оздоблення балкона;
  • оздоблення якісним ламінатом або стильними 3Д панелями;
  • встановлення зносостійких ОСБ (OSB) панелей.

Балкон усередині

Для того щоб визначити, чим обробити балкон і який матеріал оптимальний, щоб у конкретній квартирі або будинку виконати ремонт, рекомендуємо звернутися за консультаціями до фахівців "Атмосфера Буд". Під час консультації наші фахівці зможуть запропонувати різні види оздоблення, розкажуть більше про кожний з варіантів і запропонують обшити балкон усередині узгодженим матеріалом. Можна показати балкон на фото всередині і прорахувати попередньо обсяг робіт з ремонту, модернізації або повної реконструкції. Якщо буде зроблено вибір на користь того чи іншого способу оздоблення стін на балконі - сформувати остаточний кошторис. Залишиться тільки незабаром зустрічати оновлений дизайн - балкон перетворитися з технічного приміщення на затишну і корисну локацію.

 
Instagram
@atmosfera_stroy_kharkiv